Provozní doba

Kontaktní informace

Slender stoly Běžecký a veslovací trenažér, Rolletic Masáž Kosmetika Studio Slender plus Studio Slender plus Vacu-Shape Crossový trenažér, vibrační plošina

Vacu-Bike

Vacu-Bike Vacu-Bike

VACUBIKE V21 INFRA je aerobní podtlakový trenažér - NOVINKA
Horizontální rotoped pro cílené spalování tuku v dolních partiích těla kompletně vyráběný v České republice.

Funkce Vacubike

Pohyb POHYB je nezbytný, aby bylo možné spalovat tuk z tělesných zásob. Trénink na horizontálním rotopedu ve VacuBike trvá minimálně 30-ti minut. V průběhu tréninku je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří sacharidy. Díky horizontálnímu uložení rotopedu nedochází k zátěžč kloubů během tréninku.

Podtlak PODTLAK zajistí intenzivní prokrvení problémových partií (boky, břicho, zadek a stehna) a díky tomu lze nadbytečné tukové zásoby spálit jako energii v pracujících svalech. Je aktivován i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější. PŘETLAK ve VacuBike vytváří uvnitř kabiny mírnou kompresi, kterou je podporován lymfatický i kardiovaskulární systém dolní poloviny těla => prevence křečových žil a otoků nohou. Přetlak navíc přispívá k redukci tukové tkáně a zmírnění projevů celulitidy.

Přetlak PŘETLAK ve VacuBike vytváří uvnitř kabiny mírnou kompresi, kterou je podporován lymfatický i kardiovaskulární systém dolní poloviny těla => prevence křečových žil a otoků nohou. Přetlak navíc přispívá k redukci tukové tkáně a zmírnění projevů celulitidy.

Infra INFRA díky hloubkovému prohřátí napomáhá k výraznému zkrácení zahřívací fáze tréninku a tím i rychlejšímu nástupu metabolismu tuků. Teplota uvnitř kabiny je striktně regulována na 38°C. Infra lze kombinovat s podtlakem i přetlakem nebo aplikovat samostatně v kombinaci s pohybem.