Provozní doba

Kontaktní informace

Slender stoly Běžecký a veslovací trenažér, Rolletic Masáž Kosmetika Studio Slender plus Studio Slender plus Vacu-Shape Crossový trenažér, vibrační plošina

Vacu-Shape

Vacu-Shape

Revoluce v boji s tuky
Člověk se pohybuje slabou intenzitou na chodícím pásu v podtlakové kabině. Problematické partie se přitom nacházejí v podtlaku. Tak je zajištěno lepší prokrvení depotních tuků v podbřišku, hýždích a stehnech. Nyní mohou buňky snadněji předávat své tuky, které jsou dopravovány ke svalovým buňkám, neboť tuk se spaluje jen ve svalových buňkách. Cvičení probíhá v nízkém aerobním pásmu, ve kterém je energie z 80% využívána právě z tuků.

Protože se u tréninku Vacu-Shape jedná o stojící systém v podtlaku, uskutečňuje se díky podtlaku lepší odvádění metabolických produktů přes lymfatický systém. Silným prokrvením pokožky a lepším zásobováním kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy se pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější. Tento přístoj si poradí s celulitidou a upraví nerovnoměrnosti Vaší postavy.