Provozní doba

Kontaktní informace

Slender stoly Běžecký a veslovací trenažér, Rolletic Masáž Kosmetika Studio Slender plus Studio Slender plus Vacu-Shape Crossový trenažér, vibrační plošina

Další vybavení

Pneuven Relax + anticelulitický zábal

Pneuven Relax + anticelulitický zábal

Velice účinná kombineace přistroje se zábalem, která výborně odstraňuje celulitidu či ochablou kůži. Takto provedený zábal, vložený do lymfodrenážních nohavic plní dvojí účinek, upravuje celulitidu povzbuzuje činnost lymfatického systému. Mechanická lymfodrenáž napomáhá postupnému uvolňování a odvodu nadbytečných tekutin v krevních a lymfatických cévách i s nahromaděnými zplodinami látkové výměny.

Body Roll + Rolletic

Přístroj Body Roll

Masážní stroj Rolletic využívá jednu z metod tradiční čínské medicíny. Terapeutická masáž je zmiňována již v „Léčebné knize žlutého císaře” z období Qin a Han. Stimulační účinky se dosahují pomocí masáže v oblasti akupunkturních drah, zasahují vzdálené části těla nebo s nimi spojené vnitřní orgány. Vzájemným ovlivňováním a masážním pohybem v drahách dochází k regulaci a směřování energie Qi ( životní energie) regulaci prvků Jin a Jang, regulaci toku krve a regulaci vnitřních orgánů. Výsledkem je pak kladné ovlivňování celkového stavu organismu tělesného i duševního.

Ošetření Rolleticem nabízí mírnou přirozenou metodu ošetření k dosažení objemové redukce požadované partie a tím druhotně i k celkové redukci váhy, zejména v kombinaci s doporučovaným stravovacím a dietním režimem. Zlepšuje správný průběh energie v orgánových drahách a zlepšuje tak i vnitřní funkci jednotlivých orgánů.

Veslovací trenažer Coach

Veslovací trenažér
Coach

Veslování vyznávají příznivci aerobního sportu, kteří požadují rozšíření tréninku o silový záběr.

Správně vedený cvik zacílí na vaše paže, hrudník, záda, partie břicha a nohou.

Jeho speciální vybavení umožňuje vedle veslování dalších 18 cviků.

 

Crossový a běžecký trenažér

Crossový trenažér

Efektní trénink celého těla. Posiluje všechnyu svalové skupiny a ideálním způsobem podporuje látkovou výměnu.
Rovnoměrný, eliptický pohyb (simulace běhu na lyžích) posiluje nohy, hýždě a boky s ohledem na přiměřené zatěžování kloubů.
Trénink horní poloviny těla ve spojení s pohybem nohou posiluje paže, ramena, prsa a záda.

Běžecký trenažér - Track Experience

Nový běžecký trenažér KETTLER TRACK EXPERIENCE s patentovaným systémem odpružení a 38 tréninkovými programy přesvědčuje nejen kompaktním designem, ale především svými funkčními vlastnostmi: multifunkční tréninkový počítač s intuitivním ovládáním (včetně přímé volby rychlosti a stoupání), bezpečný trénink jištěný ochrannou STOP-pojistkou nebo systém permanentní kalibrace rychlosti SRS, který podle potřeby upravuje výkon motoru. Nadstandardní běžecká plocha o rozměrech 150 × 51 cm pak řadí tento trenažér na špičku dané kategorie.

Trénink na běžeckém trenažéru - posilované partie a vliv na zdraví

Dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka

Běžecký pás napomáhá procvičovat a formovat především dolní část těla. Běh jako takový má však vliv na celý organismus - především pomáhá zvyšovat tepovou frekvenci a kapacitu plic, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, prokrvuje a posiluje svalstvo. Správně vedený trénink má proto velmi výrazný efekt i při spalování tuků.

Pro koho je běžecký trenažér vhodný

Trénink na běžeckém pásu je nezbytný pro náročné sportovce, kteří potřebují intenzivní přípravu například na závody. Na trenažéru KETTLER TRACK EXPERIENCE si mohou intenzivní trénink dopřát běžci bez ohledu na vlastní fyzickou zdatnost. Ocení jak plynulé elektronické nastavení rychlosti běhu či stupně stoupání, tak i možnost předvolby cílových hodnot či nadstandardní rozměry běžecké plochy.

Speciální funkce běžeckého trenažéru KETTLER TRACK EXPERIENCE

Patentované odpružení SHOCK ABSORBER. Stabilní, sklopný a robustní rám s patentovanou technologií odpružení šetří klouby a tlumí nárazy i při intenzivnějším tréninku. Boční madla jsou dostatečně pevná pro případné přidržování během trénování.

Pulsem řízené programy s možností volby cílové kardiozóny. Tréninkový mód umožňuje výpočet cílové hodnoty tepu podle věku a zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku regulací rychlosti a sklonu.

Speciální ochranný mechanismus. Součástí je bezpečnostní STOP-pojistka ve formě magnetického klíče pro případ potřeby rychlého zastavení (například při pádu či jiných neočekávaných situacích).

Tréninkový počítač. Přehledný displej 3D Black Matrix měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost, puls, stupeň stoupání a spotřebu energie. Optická signalizace při překročení horní hranice pulsu. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6.

Programové vybavení. Celkem 38 programů, z toho 8 pulsem řízených programů, 10 programů řízených stoupáním, 6 programů řízených rychlostí, 4 přednastavené kombinované profily a 10 nastavitelných kombinovaných profilů. Možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit). Nově funkce Cool down.

Tichý výkonný motor. Odpružená běžecká plocha. Nadstandardní běžecká dráha o rozměrech 150 × 51 cm je vhodná k chůzi nebo pro intenzivní běh. Patentovaná technologie SHOCK ABSORBER. Boční nášlapné plochy. Výška běžecké plochy od země je 18 cm.

Vybavení trenažéru. Praktický držák na lahev s nápojem. Elektronické měření pulsu. Prostřednictvím dlaňových senzorů.